طراحی لوگوی خلاقانه

– طراحی لوگو

Sport caffe (کافی شاپ ورزشی)

طراحی لوگوی خلاقانه برای یک کافی شاپ با ترکیب ۱ فنجان قهوه از نمای بالایی و یک زمین ورزشی در وسط آن- لوگو در عین سادگی زیاد جذاب و خلاقانه هست-.

طراحی لوگوی خلاقانه

طراحی لوگو Art cafe ( کافه هنر)

لوگوی طراحی شده برای این عبارت ، ترکیبی هست زیاد جذاب از یک فنجان قهوه و یک پالت رنگ که نشان دهنده عبارت هنر هست.این لوگو درعین سادگی ، گیرا و خلاقانه هست- .فونت به کار رفته در این لوگو نیز ، هنرمندانه و پرپیچ هست.

طراحی لوگوی خلاقانه

طراحی لوگو Cream fort (قلعه کرم)

در این طراحی ، یک قلعه ی خامه ای زیاد زیبا و جذاب نمایش داده شده هست . دیوارهای ساده ی برج یک قلعه ، تنها با فرم خامه تزیین شده. هست- فونت به کار رفته نیز ، پرپیچ و خم هست و حالتی از فرم خامه را القا می کند.

طراحی لوگوی خلاقانه

۴- طراحی لوگو Bamboo eatery ( سالن غذاخوری بامبو)

برای طراحی لوگوی این غذاخوری ، تنها با استفاده از چوبهای بامبوی فرم گرفته، کلمه ی بامبو نشان داده شده هست.نیز حرف o آخر کلمه Bamboo را به طور ۲ کاسه ی روی هم و با ۲ چاپستیک نمایش داده است،که حس غذاخوری با این خلاقیت در طراحی به خوبی القا می گردد-

طراحی لوگوی خلاقانه

۵- طراحی لوگو Mann music (موسیقی  mann )

بهترین روش برای نشان دادن موزیک ، استفاده از یکی از سازهای موسیقیایی هست -. به همین دلیل ، طراح کلمه mannرا در عین سادگی در قالب کلیدهای پیانو، نمایش داده هست و با کادری مشکی و ساده و تضاد .دو رنگ سپید و مشکی، به عالی ترین حالت ممکن، واژه را نمایش داده-.

۶- طراحی لوگو No time (نداشتن زمان)

این لوگو از یک ساعت بدون عقربه تشکیل شده هست- .مفهوم نداشتن زمان کافی با حذف عقربه ها نمایان هست-. عبارت no time ، در ۳ قسمت ۲ حرفی به طور یک ساعت دیجیتالی نمایش داده شده . و باز هم تأکیدی هست بر نداشتن زمان کافی-

۷- طراحی لوگو volume

لوگوی خلاقانه volume، تنها با استفاده ای هوشمندانه از یک کلید زیادتر کردن و کاهش صدا که با اعداد نمایش داده شده اند، به جای حرف o خلق شده هست.

۸- طراحی لوگو Upside town ( شهر صعودی)

در این لوگو برای نمایش عبارت با تایپوگرافی ساده ، نمایی ازچندین ساختمان که به طور سری در کنار هم قرار گرفته اند،به صورت وارونه نمایش داده شده هست. استفاده از این وارونگی، به خوبی نشان دهنده ی مفهوم لوگو هست-

۹- طراحی لوگو Law discussion (بحث قانون)

شناخته شده ترین نماد عدالت و قانون ترازو میباشد- از ترکیب ترازوها با آیکون گپ و گفتگو ، مفهوم در طراحی خلاقانه این لوگو به عالی ترین نحو ممکن انتقال یافته هست-.

۱۰- طراحی لوگو Reservseats ( رزرو کردن)

صندلی عالی ترین عنصر برای القاء حس رزرو کردن یک میز در رستوران و یا کافه میباشد-. تغییر فرم چنگال و نمایش آن به طور صندلی، زیاد خلاقانه هست و به خوبی مفهوم لوگو را القا می کند.

ایده خلاقانه و جالب برای طراحی لوگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button